(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7917855828767966", enable_page_level_ads: true });

Delta Force Game

Delta Force 1, Delta Force 2, Delta Force Black Hawk Down, Delta Force Xtreme, Delta Force Xtreme 2

دانلود بازی دلتا فورس 4 برای کامپیوتر نسخه کامل رایگان

Delta Force Black Hawk Down دانلود نسخه کامل رایگان دلتا فورس 4 برای کامپیوتر. نصب کامل نصب آفلاین با 32 بیت یا 64 بیت سازگار است. مسئولان توسعه بازی ها NovaLogic هستند.

در مجموعه ای از بازی نیروی دلتا بازی رایگان برای ویندوز 7 در شماره 6 است که بهترین بازی تیراندازی از سری و همچنین بهترین در جهان است.

دلتا فورس 4 دانلود بازی دلتا فورس 4 بررسی اجمالی

شبیه سازی عملیات نیروی کار متحد برای حفظ صلح در حفظ صلح در سومالی، تحریک دلتا نیروی دریایی در خلیج فارس است. نیروها در اوایل این عملیات در پایتخت سومالی مگادیشو و دره جببا جنوبی آغاز می کنند. در اولین بار، این بازی تیراندازی برای ویندوز در مارس 2003 منتشر شد. پس از آن، در “ژوئیه 2004” برای “MAC X” منتشر شد. پس از یک سال در جولای 2005، بازیکن میتواند از این بازی برای “Play Station 2” و برای Xbox استفاده کند. این یک پایان نیست، زیرا ما همچنین Delta Force 1 را داریم.

دانلود بازی دلتا فورس 4 بازی بازی 

هنگامی که شما این بازی را با بازی قبلی سری دلتا نیروی مقایسه می کنید، متوجه خواهید شد که بازی دلتا نیروی سیاه بازی آنلاین آنلاین کاملا متفاوت است در مقایسه با بازی قبلی. شما می توانید بازی قبلی مانند Delta Force 2 را Delta Force Team Sabre Black Hawk Downببینید.

در بازی های قبلی Delta Force تمرکز بر روی مسافت های طولانی، مبارزه باز سه ماهه باز و ماموریت باز با پایان یافتن در حالی که بازی Delta Force BHD تمرکز بر روی Quarter Combat نزدیک در منطقه شهری دارای اسکریپت بالا از ماموریت است.

پیشرفت سلاح در دانلود بازی دلتا فورس 4

بسیاری از سلاح های پیشرفته اضافه شده در این بازی رایگان تنظیم دلسرد بازی تنظیم مانند گلوله بالستیک و سلاح قدرت. در این بازی 3 سرباز با بازیکن وجود دارد که در فرماندهی بازیکن قرار دارند و بازیکن میتواند به این سربازان دستورالعمل بدهد مانند آتش، نگه داشتن آتش، نگه داشتن موقعیت و فرمان برای پرتاب نارنجک در هر مکان. پیشرفت بیشتر نیز بخشی از Delta Force Xtreme 2 است.

ماموریت ها دانلود بازی دلتا فورس 4 نسخه کامل رایگان

ماموریت های زیادی در این بازی وجود دارد. در یک زمان 3 ماموریت برای بازیکن وجود دارد که بازیکن میتواند در هر جهت کامل کند. هنگامی که بازیکن نام فایل ماموریت ها و سپس پیشرفت بازی بازیکن را پس از آن ماموریت جدید برای آن بازیکن باز است. شما ممکن است دلتا فورس 3 بازی را دوست داشته باشید.

چند نفره در بازی دلتا فورس 4

تا “50 بازیکن” می تواند این بازی آنلاین را بازی کند که شما نمیتوانید در هر بازی دیگری پیدا کنید، به همین دلیل است که بهترین بازی تیراندازی در جهان است. NovaWorld از وظیفه چند نفره و صرفه جویی در آمار بازیکن و به آنها رتبه بر اساس پیشرفت بازیکن. حالت بازی بسیاری در این بازی وجود دارد مانند بازی قبلی سری های Delta Force مانند Deathmatch، Team Deathmatch، King of Hill و Object-based one. با ویژگی شخصیت فرد می توانید هر حالت را برای بازی این دلتا نیروی سیاه و سفید شاهین پایین دانلود PC بازی را انتخاب کنید.

  4دانلود رایگان بازی دلتا فورس دانلود رایگان بازی دلتا فورس 4

در شروع بازی، بازی به عنوان یک سرباز دارای “3 عضو تیم” شروع می شود. این 3 عضو هک، مادر و واعظ هستند. این تیم عملیات را با نیروی وظیفه رنجر برای برقراری صلح در جنگ داخلی در سومالی انجام می دهد.
در ماموریت سوم این بازی، بازیکن نقش مشابهی با یک سرباز دارد. در این ماموریت، بازیکن اختصاص داده شده به 1 نیروهای ویژه نیروی انهدام دلتا که عملیات مارپیچ گوتیک را انجام می دهند. این عملیات توسط این تیم در “اکتبر 1993” انجام شده است. پس از آن بازیکن در این بازی نیز به عنوان یک سرباز بازی می کند اما پس از آن بازیکن سرباز 3 گردان رنجر بود.

 توسعه

موتور که در Delta Force Black Hawk اضافه شده است، دانلود utorrent پیشرفته ترین موتور بر اساس Comanche 4 است. با توجه به این موتور، بیشترین تاثیر بصری در این بازی دیده می شود که شما در سری بازی های Delta Force قبلی بازی نکردید. در این بازی، رانندگان توانایی صرفه جویی در خودرو را از موانع و همچنین راننده می توانند در هر مسیر رانندگی به دلیل مسیری که از پیش تعریف شده که در آن راننده رانندگی وسیله نقلیه وجود ندارد. در بازی قبلی شما می توانید بازی را فقط در کامپیوتر بازی کنید، اما به دلیل این موتور شما می توانید بازی را بر روی پلت فرم دیگر نیز نیاز دارید.

پکیج توسعه بازی دلتا فورس 4 سلسله

Delta Force Black Hawk Down Team Sabre Free Download بازی بسته انبوهی از این بازی بود که در سال 2004 برای PC و همچنین نسخههای PlayStation 2 نسخه منتشر شد. 2 کمپین در این بازی اضافه شده که در کلمبیا و ایران برگزار می شود.

چک کردن بررسی درباره دلتا فورس 4 بازی

هنگامی که 100000 نسخه از این بازی در انگلستان فروخته می شود، این بازی به جای “نقره ای” به دست می آید Entertainment and Leisure Software Publisher Association (ELSPA). این بازی بسیاری از بررسی های مطلوب را دریافت می کند.
ماکسیم از این بازی قدردانی می کند و 8 امتیاز از 10 امتیاز دریافت می کند و می گوید که گرافیک خوب در این بازی تعریف شده است. و نبرد در این بازی به عنوان نبرد واقعی زندگی است. بسیاری از افراد دیگر که سازنده بازی هستند بازبینی مثبت این بازی را ارائه می دهند.

چگونه برای دانلود دلتا فورس بازی نسخه کامل رایگان

 سیستم مورد نیاز برای دلتا فورس بازی 4 نسخه کامل رایگان

1. پردازنده

پردازنده پنتیوم 3 یا بالاتر مورد نیاز پردازش این بازی است.
2. RAM

256 مگابایت RAM نیاز به نصب این بازی.

3. OS

برای عملیات دانلود رایگان بازی دلتا نیروی سیاه و سفید خروس پایین بسیار فشرده ویندوز 2000، XP، ویستا ویندوز مناسب است.

4. گرافیک

Direct3D که دارای 32 مگابایت برای این بازی خوب است.

5. DirectX

DirectX نسخه 8.1 یا بالاتر برای این بازی تیراندازی مورد نیاز است.

6. هارد دیسک

فضای آزاد از 800 مگابایت برای دانلود و نصب این بازی مورد نیاز است.

7. صدا

اگر DirectX-Compliant دارید، صدای دلپذیری از این بازی خواهید داشت.

Delta Force 4 بازی رایگان دانلود نسخه کامل

همانطور که در یک دنباله، برخی از افراد نیروی Delta force BHD به عنوان نیروی دلتا 4 را به نام Delta Force 4 می نامند. شما می توانید Delta Force بازی دانلود رایگان برای ویندوز 7.

4 جزئیات تنظیم فنی

شما باید از تمام جزئیات تنظیمات T برای دانلود رایگان بازی دلتا نیروی سیاه و سفید شاهین پایین نسخه کامل.

نام فایل: Delta Force Black Hawk Down
نام پرونده نصب: DeltaForceBlackHawkDown.exe
اندازه فایل: 323.34 مگابایت
توسعهدهنده: NovaLogic

دانلود رایگان بازی دلتا فورس 4 راه اندازی نسخه کامل

سلب مسئولیت!

Delta Force Game هر نوع ترک یا نسخه های قدیمی را ارائه نمی دهد. پس نگران نباشید و با ما بمانید!

Delta Force Game © 2018